1 lipca zamknięty Most Poniatowskiego – będą kręcić film

W niedzielę, 1 lipca od ok. godz. 0.01 do 18.00 zamknięty dla samochodów będzie most Józefa Poniatowskiego na odcinku od ronda gen. Ch. de Gaulle’a do ul. Wał Miedzeszyński. W tym czasie na moście będą kręcone zdjęcia do filmu „Kurier”.

Obydwie jezdnie Al. Jerozolimskich będą zamknięte dla ruchu od ronda gen. Ch. de Gaulle’a, czyli nie będzie można pojechać do Wisłostrady ani wjechać z Wisłostrady na most lub w kierunku centrum. Utrzymana będzie natomiast możliwość wjechania z ul. Wał Miedzeszyński na al. J. Poniatowskiego w kierunku ronda J. Waszyngtona lub zjechania z al. J. Poniatowskiego na ulice Wał Miedzeszyński lub Wybrzeże Szczecińskie (nie będzie można zaś pojechać na most). Kierowcy powinni korzystać z mostów Łazienkowskiego lub Świętokrzyskiego. W tym czasie na moście będą kręcone zdjęcia do filmu „Kurier”.

 
Komunikacja: 
Tramwaje linii 7 i 25 skręcą na rondzie z al. Zielenieckiej w al. J. Waszyngtona i dalej pojadą ul. Grochowską do pętli Gocławek. Linie 9 i 22 będą kończyły kursowanie na pl. S. Starynkiewicza. Tramwaje linii 24 z ul. Targowej pojadą w ul. Grójecką i dalej do pętli Banacha. Linia turystyczna T będzie kursowała na zmienionej trasie ulicami: Towarowa – Okopowa – Z. Słomińskiego – most Gdański – S. Starzyńskiego – Jagiellońska – Ratuszowa – Targowa – 11 Listopada – Stalowa – CZYNSZOWA.

Autobusy linii 111 i 166 pojadą objazdem przez most Świętokrzyski. Linie: 158, 507, 517 i nocne N22, N72 i N24 będą kursowały mostem i Trasą Łazienkowską. Autobusy linii 117 pojadą do przystanku Metro Stadion Narodowy, a 521 zakończą kursowanie na rondzie Wiatraczna.

Uruchomiona zostanie zastępcza linia Z-9 kursująca na trasie: PL. NARUTOWICZA 15 – Grójecka – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – pl. Trzech Krzyży – Al. Ujazdowskie – pl. Na Rozdrożu – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – al. J. Poniatowskiego – al. J. Waszyngtona – Grenadierów – Grochowska – WIATRACZA 54.

 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz