Nowe otwarcie kina Helios w Blue City

Helios w Blue City od 3 lipca ponownie zaprasza widzów. Będą hity filmowe, poranki dla dzieci, działalność wznowią także projekty: Kino Konesera, Kultura Dostępna, Kino Kobiet oraz Maratony Filmowe. Będzie też i nowość:  Złota Kolekcja Filmowa z najsłynniejszymi klasykami kina.

Helios w Blue City to kino, w którym jest osiem sal, w tym trzy sale Dream o podwyższonym standardzie z elektrycznie regulowanymi fotelami.

Kino jest wyposażone
 w najnowocześniejsze rozwiązania zapewniające m.in. wyjątkową jakość obrazu
 w rozdzielczości 4K oraz doskonały dźwięk Dolby Atmos.

Helios starannie przygotował swoje obiekty, zgodnie z wszelkimi wymogami odnośnie higieny
i bezpieczeństwa ogłoszonymi przez Głównego Inspektora Sanitarnego.

Każdy widz będzie musiał mieć założoną maseczkę zakrywającą usta i noc. W sali kinowej musi pozostać co najmniej 50% wolnych miejsc, po każdym seansie sale będą wietrzone
i dezynfekowane, podobnie jak klamki, poręcze oraz fotele w salach Dream.

Ponadto we wszystkich salach kinowych zostanie zastosowana pełna optymalizacja instalacji wentylacyjno-klimatyzacyjnej.

W Heliosie zadebiutuje nowy projekt – Złota Kolekcja Filmowa, w ramach którego będzie można zobaczyć najsłynniejsze klasyki światowego kina (seanse od 7 lipca).

Ponadto w repertuarze znajdą się także wybrane hity filmowe w cenie tylko 10 złotych. Działalność wznowią również popularne i lubiane projekty: Kino Konesera, Kultura Dostępna, Kino Kobiet oraz NMF – pierwszy maraton horrorów odbędzie się już w połowie miesiąca. W lipcu na ekrany powrócą Filmowe Poranki.