Remont nawierzchni ulicy Wołoskiej

W weekend warszawscy drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich wyremontują nawierzchnię jezdni ul. Wołoskiej prowadzącej w kierunku ul. W. Rzymowskiego. Dlatego od piątku, 17 lipca, od godz. 22.00 do poniedziałku, 20 lipca, do ok. godz. 4.00 zamknięta dla ruchu będzie zachodnia jezdnia ul. Wołoskiej na odcinku od ul. J.P. Woronicza do Marynarskiej.

W weekend warszawscy drogowcy z Zarządu Dróg Miejskich wyremontują nawierzchnię jezdni ul. Wołoskiej prowadzącej w kierunku ul. W. Rzymowskiego. W tym czasie jezdnia będzie wyłączona z ruchu na odcinku od ul. J.P. Woronicza do Marynarskiej. Jadący ul. Wołoską od strony centrum będą musieli skręcić na skrzyżowaniu z ul. J.P. Woronicza, nie będzie możliwości jazdy dalej na wprost. Objazd zamkniętej jezdni będzie poprowadzony ulicami: J.P. Woronicza – al. Niepodległości – al. Wilanowska lub J.P. Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu.
W czasie prac połączenie z ul. Wołoską stracą ulice Konstruktorska i Domaniewska (od strony ul. Suwak) oraz droga wyjazdowa z terenu biurowców (przed kładką). Uwaga, jadący ul. Wołoską w kierunku centrum nie będą mogli skręcić w lewo w ulice Domaniewską i Konstruktorską. Nie będzie także możliwości przejazdu na wprost w ciągu ul. Domaniewskiej. Objazd dla tych relacji zostanie poprowadzony ul. Samochodową do J.P. Woronicza i dalej Racjonalizacji.
Komunikacja: 
Autobusy linii 136 i 218 będą kursowały ulicami Postępu i Cybernetyki. Autobusy linii 138 oraz nocnych N01 i N36, w kierunku Bokserskiej i Ursynów Płn., zostaną skierowane na trasę przebiegającą ulicami: J.P. Woronicza – Samochodowa – Domaniewska – A.J. Modzelewskiego. Autobusy linii nocnej N36 w kierunku Dworca Centralnego będą kursowały ul. Samochodową, a w wybranych kursach ulicami: Samochodowa – J.P. Woronicza – Racjonalizacji. Autobusy linii nocnej N33 w kierunku Zajezdni Woronicza pojadą ulicami: Domaniewska – Samochodowa – J.P. Woronicza. W kierunku Dworca Centralnego będą kursowały ulicami: J.P. Woronicza – Racjonalizacji – Konstruktorska – Postępu – Cybernetyki – W. Rzymowskiego. Taką samą trasą pojadą w kierunku Os. Kabaty autobusy linii N34.
źródło: infoulice.um.warszawa.pl