Rusza kino plenerowe w Parku Ulricha, pierwszy seans już jutro

Wola Park ponownie zaprasza mieszkańców Warszawy na Filmowe Ogrody, czyli pokazy kina plenerowego w ramach Filmowej Stolicy Lata 2020. Projekcje w Parku Ulricha przy Wola Parku startują 16 lipca i potrwają do 3 września.

W lipcu Wola Park zaprasza na seanse filmów: „Jedz, módl się, kochaj”, „Niezgodna” oraz „Narodziny gwiazdy”. Filmy będą wyświetlane przez okres wakacji i w pierwszym tygodniu września co czwartek w Parku Ulricha. Pierwszy pokaz odbędzie się 16 lipca o godzinie 21.30.

„Jedz, módl się, kochaj” z Julią Roberts w roli głównej to historia o kobiecie, która postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie i wyrusza w podróż do Włoch, Indii oraz Indonezji. Z kolei „Niezgodna” to film z gatunku science fiction, w którym mieszkańcy są dzieleni na grupy ze względu na cechy charakteru. Lipcowe pokazy zakończą „Narodziny gwiazdy”, czyli wzruszająca opowieść o romansie między dogasającą gwiazdą muzyki country (Bradley Cooper) a początkującą wokalistką (Lady Gaga).

To kolejny raz, kiedy Wola Park dołącza do projektu Filmowa Stolica Lata, który od 15 lat cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców Warszawy – mówi Kamila Popławska-Bernatowicz, Customer Experience Leader Wola Parku – Zależy nam na tworzeniu miejsc spotkań, w których sąsiedzi mogą wspólnie spędzać czas. Tym razem zapraszamy warszawiaków do Parku Ulricha na spotkania z gwiazdami światowej kinematografii.

W wydarzeniu może wziąć udział maksymalnie 150 widzów, dlatego organizatorzy proszą wszystkich chętnych, aby wcześniej dokonali bezpłatnej rejestracji na wydarzenie w serwisie Facebook.

Przy wejściu na teren imprezy udostępnione są środki dezynfekujące, również leżaki zostaną uprzednio zdezynfekowane. Widzowie proszeni są o zakrywanie nosa i ust bądź zachowanie odległości nie mniejszej niż 2 metry względem innych osób.

Z myślą o komforcie wszystkich widzów organizatorzy proszą, aby osoby z temperaturą powyżej 37 stopni lub z innymi objawami chorobowymi nie przychodziły na wydarzenie. Pracownicy obsługi będą bezdotykowo mierzyć temperaturę wszystkim obecnym (po wyrażeniu przez nich zgody). Osoby z temperaturą powyżej 37 stopni zostaną poproszone o opuszczenie terenu kina plenerowego.