21-latek znęcał się nad matką

Mokotowscy policjanci dokonali zatrzymania 21 latka podejrzanego o znęcanie się psychiczne i fizyczne nad swoją matką. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna wielokrotnie wszczynał w domu awantury podczas których wyzywał oraz naruszał nietykalność cielesną. 

Policjanci z patrolówki otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy syn stosuje przemoc fizyczną i psychiczną nad swoją matką. Niezwłocznie udali się na miejsce, gdzie zastali tylko pokrzywdzoną. Poinformowała ona mundurowych, że 21 latek uciekł przed ich przyjazdem. Jak mówiła był on bardzo wulgarny i pobudzony. Stosował agresję słowną jak również cielesną. Podczas awantur dochodziło także do niszczenia przedmiotów użytku domowego. Wielokrotnie przy użyciu gróźb domagał się także  utrzymywania go lub oddania pieniędzy, biżuterii czy innych wartościowych przedmiotów. 

Funkcjonariusze natychmiast udali się w rejon celem odnalezienia 21 latka. Został on zatrzymany na terenie Mokotowa. Noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał zarzuty w związku ze znęcaniem się psychicznym i fizycznym nad swoją matką. Postanowieniem sądu został zastosowany wobec niego areszt na okres 3 miesięcy. Za ten czyn grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz