Akcja charytatywna na rzecz Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach

W ostatnich miesiącach wydawnictwo Prószyński Media wydało książki, których autorka jest Katarzyna Puzyńska. Dwie pozycje „Policjanci. Ulica” i „Policjanci. Bez munduru” to prawdziwe historie funkcjonariuszy, którzy opowiadają o swojej codziennej służbie, niebezpieczeństwach z nią związanych, trudach, jakie niesie za sobą służba w Policji, ale także i sukcesach. Autorka postanowiła połowę honorarium z obu książek przekazać Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

Ponadto pisarka wraz z wydawnictwem Prószyński Media organizuje akcję #niebieskim. W jej ramach odbędzie się aukcja charytatywna, z której dochód w całości zasili konto Fundacji. Aby do niej doszło organizatorzy zwracają się do znanych osób z prośbą o przekazanie atrakcyjnego przedmiotu do zlicytowania.

Jak do tej pory akcję wsparli Papcio Chmiel, który stworzył specjalną grafikę, która ma stać się logo akcji, Tess Gerritsen, Budka Suflera, Magazyn Viva, Olga Bołądź, Radosław Majdan, Aleksander Doba, Anna Mucha, Katarzyna Zielińska i Bartosz Węglarczyk.

Zainteresowani mogą przekazywać przedmioty, które wezmą udział w licytacji do siedziby Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach, ul. Puławska 148/150 do 6 maja.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz