Bieg Kobiet na Puławskiej

W niedzielę, 13 października od godz. 12.00 na ul. Puławskiej będą rywalizowali uczestniczki Biegu Kobiet Zawsze Pier(w)si 2019. Ulica będzie zamknięta dla samochodów na odcinku od ul. J.P. Woronicza do al. Wilanowskiej.

Impreza promuje profilaktykę i leczenie kobiecych nowotworów. Miasteczko biegowe, start i meta będą zlokalizowane na ul. Broniwoja w pobliżu Skweru Grupy AK „Granat”. Zawodniczki wystartują o godz. 12.00 i pobiegną ulicami: Broniwoja – Wielicka – Ksawerów – Puławska. Biegaczki będą poruszać się jezdnią ul. Puławskiej w kierunku Ursynowa. Na wysokości pętli tramwajowej Wilanowska zawrócą i tą samą jezdnią pojadą do ul. J.P. Woronicza, gdzie ponownie zawrócą kierując się dalej do mety na ul. Broniwoja.

Od godz. 6.00 do 15.00 wyłączona z ruchu samochodów będzie jezdnia ul. Puławskiej w kierunku Ursynowa na odcinku od skrzyżowania z ul. J.P. Woronicza do al. Wilanowskiej. Nie będzie można wyjechać na ul. Puławską w kierunku Ursynowa z ulic: L. Idzikowskiego, Domaniewskiej i Japońskiej. Objazd dla kierowców zostanie poprowadzony ulicami: J.P. Woronicza – al. Niepodległości – al. Wilanowska. Ruch na drugiej jezdni ul. Puławskiej będzie odbywał się normalnie.
Przez cały dzień na ul. Broniwoja będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela.

źródło: infoulice.um.warszawa.pl

Facebook Comments

Dodaj komentarz