Coraz więcej samoobsługowych automatów Poczty Polskiej

Nowe automaty Poczty Polskiej do odbioru przesyłek staną wkrótce w placówkach pocztowych i sklepach Biedronka. To kolejny etap rozwoju usługi Odbiór w Punkcie w ramach rosnącego udziału Poczty Polskiej w rynku eCommerce oraz dopasowywania oferty do preferencji klientów.

Do końca III kwartału br. zostanie oddanych do użytku 200 automatów, a cześć z nich będzie udostępniona klientom jeszcze przed wakacjami.  W pierwszym etapie znajdą się one w placówkach pocztowych oraz sklepach Biedronka w największych aglomeracjach miejskich, w tym w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Trójmieście oraz Poznaniu.

Urządzenia dostarczy spółka SwipBox. Lokalizacje automatów pocztowych zostały dobrane z uwzględnieniem preferencji i stylu życia klientów sklepów internetowych i platform sprzedażowych. Sieć sklepów Biedronka idealnie wpisuje się w ten koncept jako jedno z najchętniej wybieranych miejsc zakupów spożywczych Polaków. Dodatkowymi atutami, oprócz lokalizacji, będą komfort odbioru i bezpieczeństwo zawartości przesyłek, które zapewnia umiejscowienie automatów wewnątrz sklepów Biedronka. Będą one dostępne w godzinach otwarcia sklepów. Natomiast te automaty, które staną w wyodrębnionych strefach placówek pocztowych  będą dostępne 24 godziny na dobę.

Obecnie Poczta Polska wspólnie z partnerami tworzy największą sieć w kraju, do której należy ponad 11,5 tys. punktów. 

źródło i fot.: poczta-polska.pl

 Facebook Comments

Dodaj komentarz