Gwiazdy Tik Toka i Youtube’a podbijają kino w najnowszym filmie „Jestem M. Misfit” w Cinema City!

Już 8 listopada na ekranach Cinema City zobaczymy długo wyczekiwany przez młode pokolenie film „Jestem M. Misfit”, tymczasem w Cinema City wystartowała przedsprzedaż biletów! W nowatorskiej produkcji Marcina Ziębińskiego wystąpią gwiazdy kochane i obserwowane w mediach społecznościowych przez miliony fanów w całej Polsce. Na ekranie zobaczymy influencerów, gwiazdy Youtube’a oraz Tik Toka. 

Komedia Misfit przedstawia życie nastoletniej Julii, w którą wciela się Sylwia Lipka. Jej życie zmienia się diametralnie po powrocie ze Stanów Zjednoczonych do Polski. American dream młodej i lubianej influencerki oraz wokalistki przeobraża się w walkę o przetrwanie w nowym liceum, rządzonym przez ekipy sportowców, nerdów, ślicznotek i muzyków. Dziewczyna musi zmierzyć się z nowymi przeciwnościami, w których pomagają jej nowi przyjaciele, outsiderka Magenta oraz niespełniony muzyk Kuba. By wrócić do USA musi wygrać w szkolnym konkursie muzycznym, w którym nagrodą jest stypendium i wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Powrót do Stanów staje się głównym celem bohaterki. Czy Julii uda się wrócić do poprzedniego, idealnego życia? Czy przyjaźń z Kubą może zamienić się w miłość? Przekonaj się sam w Cinema City i już dziś kup bilety w przedsprzedaży!

Na ekranie oprócz idoli internetu, jak Sylwia Lipka, Angelika Mucha (Little Mooonster96), Mateusz Ciawłowski, Filip Zabielski, Adrianna Kępka (Truebeautyisinternal), Sophie Reich, Emilia Królikowska (EmiFlesh), Korneliusz Rzeźwicki (N3jxiom), Kinga Sawczuk (Kompleksiara), wystąpią również gwiazdy sportu, kabaretu i muzyki, jak Agnieszka Radwańska, gwiazda kabaretu Ani Mru-Mru Marcin Wójcik czy zwycięzca IX edycji programu The Voice of Poland. W filmie wystąpią również Tomasz Karolak, Julia Chatys, Maciej Tomaszewski, Daria Iwan czy Aleksander Janiszewski.

Jestem M. Misfit” pokazuje, że warto podążać za swoimi marzeniami i spełniać je dzięki konsekwentnej pasji. Wybierz się do Cinema City 8 listopada, a już dziś kup bilet w przedsprzedaży!

Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie: https://www.cinema-city.pl/static/pl/pl/wydarzenie-misfit.Facebook Comments

Dodaj komentarz