Handlowała nielegalnymi papierosami

Policjanci z wolskiej komendy wpadli na trop kobiety przechowującej papierosy bez polskich znaków akcyzy. W wyniku działań funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 26.000 sztuk papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy. 65-letnia kobieta usłyszała zarzut przechowywania podrobionego towaru. Skarb Państwa poniósł straty sięgające niemalże 28 tysięcy złotych.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją przypuszczali, że kobieta zajmująca się handlem towarów na terenie dzielnicy może posiadać i dystrybuować nielegalne papierosy. Funkcjonariusze przygotowali działania i podjęli obserwację.

W wyniku tych działań policjanci zatrzymali 65-letnią Stanisławę H. W trakcie czynności służbowych i przeszukania dwóch pomieszczeń należących do kobiety funkcjonariusze ujawnili ukryte papierosy w ilości ponad 26 tysięcy szt. Straty na szkodę Skarbu Państwa wyniosły niemalże 28 tysięcy złotych.

Po przeprowadzeniu czynności procesowych przez policjantów, na podstawie zgromadzonych dowodów zatrzymana usłyszała zarzut przechowywania wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy skarbowej.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz