Koncert Nine Berries z okazji Dnia Kobiet!

Nine Berries i La Boheme zapraszają wszystkich miłośników piosenki poetyckiej , a szczególnie Panie, na na koncert z okazji Dnia Kobiet! 

O NINE BERRIES

NINE BERRIES to projekt, który powstał z potrzeby serca. Z miłości do muzyki i siebie nawzajem. To połączenie dwóch muzycznych światów. Kobieca delikatność, liryzm tekstów i melodyjność Niny oraz rockowa dusza niegrzecznego chłopca z gitarą. Z takiego połączenia musiała powstać mieszanka wybuchowa. Będzie subtelnie, będzie głośno, nastrojowo i magicznie.

Nina Malinowska – urodzona 26 stycznia 1985 roku w Sierpcu. Z wykształcenia politolożka i aktorka. Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz Szkoły Aktorskiej Jana i Haliny Machulskich. Od 2013 roku występuje na scenie jako piosenkarka, pisze wiersze i do nich wymyśla melodie. W 2015 wydała mini album zatytułowany„O nas”.Obecnie występuje z Mężem w duecie Nine Berries, a także prowadzi teatr dla dzieci: Teatr Tup Tup.
W 2019 roku wydała swój debiutancki tomik poezji “Domy Tymczasowe”. Od 2011 roku mieszka w Warszawie na Starych Bielanach z mężem i kotem.

Dariusz Dziewięcki – Aktor, reżyser i żongler, a od niedawna również bloger (Weź to zrób). Ku swojemu wielkiemu zdziwieniu odnalazł swoje prawdziwe aktorskie ja w pracy z lalkami. Równie dobrze, a może nawet lepiej niż na scenie czuje się na widowni wydając polecenia aktorom. Reżyser z zamiłowania i wykształcenia. Film w jego reżyserii “W oparach Nikisza” został wyróżniony na prestiżowym festiwalu w USA oraz doczekał się projekcji na Festiwalu Filmowym w Cannes.

To będzie wieczór pełen pięknej, kobiecej muzyki, poetyckie teksty, ciekawa historia dwojga ludzi, którzy kiedyś zmienili swoje życie i postawili na pasję i miłość! A wszystko w wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy. Jak zawsze w LA BOHEME nie ma biletów, jest wrzuta do cylindra, w 100 % dla ARTYSTÓW (sugerowane 20 pln). Zapraszamy z gotówką. Bądźcie Mecenasami Sztuki !!! – zachęcają artyści. 

Niedziela, 8 marca, godz. 19:00

Galeria Sztuki La Boheme (ul. Mysłowicka 1, wejście od ul. Bohomolca – naprzeciwko numeru 17)

Strona Nine Berries
http://nineberries.pl/

Więcej o wydarzeniu
Facebook Comments