Marvelowski hit o superbohaterach, czyli premiera „Kapitan Marvel”

Już 8 marca na ekranach Cinema City pojawi się długo wyczekiwany przez wielbicieli Marvela film „Kapitan Marvel”. W Dzień Kobiet fani komiksów będą mieli okazję poznać historię nowej superbohaterki, a dzięki wyjątkowej technologii IMAX®orazVERVA 4DX®,film wciągnie widzów w samo centrum wydarzeń.

Pierwsza ekranizacja o Kapitan Marvel z pewnością przyciągnie do kina rzeszę fanów całego uniwersum Marvela. Główna bohaterka, Carol Danvers, na skutek genetycznej modyfikacji zyska pozaziemską moc i stanie się najpotężniejszą superbohaterką w latach 90. XX wieku. Podczas gdy na Ziemi rozpoczyna się międzygalaktyczna wojna między dwoma obcymi rasami – Kree i Skrulli, tytułowa bohaterka wraz z grupą sojuszników trafia wprost w oko cyklonu. Wkrótce odkryje prawdę o sobie, co drastycznie zmieni jej życie.

Kapitan Marvel” jest pierwszym solowym filmem Marvel Cinematic Universe, którego główną bohaterką jest kobieta. Oprócz w standardowej wersji 2D, seans będzie można zobaczyć również w salach IMAX®i4DX®, dzięki czemu widzowie jeszcze głębiej wejdą w świat superbohaterki. Oglądając film w IMAX®intensywne doznania gwarantuje głębia barw, nasycone kolory i ostrzejszy obraz w sali o układzie amfiteatralnym.Potężny laserowy dźwięk i efekty 3D, które wręcz „wychodzą” z ekranu do widza sprawią, że będzie to prawdziwie wciągające doświadczenie kinowe! Natomiast film wtechnologii4DX®oddziałuje na wszystkie nasze zmysły – ruchy fotela, rozbłyski światła czy efekty wody i wiatru idealnie trafią w gust widzów, którzy szukają maksymalnego kinowego przeżycia. Dzięki formatowi4DX®filmowa fikcja dosłownie staje się rzeczywistością, a widz będzie mógł przeżywać emocje razem z tytułową superbohaterką.

Film wejdzie na ekrany 8 marca we wszystkich34 kinach Cinema Cityw 19 miastach w wersji 2D oraz 3D w wersjiIMAX®w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Plaza (Poznań), Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) oraz w wersji 4DX®w kinach: Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz, Arkadia (Warszawa) oraz Wroclavia (Wrocław).

Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stroniehttps://www.cinema-city.pl/filmy/kapitan-marvel/
Facebook Comments

Dodaj komentarz