Najnowsza komedia na Ladies Night

Cinema City już 5 marca zaprasza na Ladies Night. Będzie to  trzecie w tym roku, wyjątkowy wieczór zarezerwowany tylko i wyłącznie dla pań!

Tym razem panie obejrzą najnowszą polską komedię pt. „Swingersi”. Oprócz filmu na uczestniczki wieczoru czekają konkursy z nagrodami oraz powitalne upominki. 

 Nuda i rutyna w związku? Seks spowszedniał jak mycie zębów, a ogień w sypialni wygasł, ograniczając się jedynie do standardowego „raz w miesiącu”? Komediowe perypetie trzech par nie pozostawiają złudzeń, że trawa zawsze wydaje się bardziej zielona u sąsiadów. Dorota marzy o namiętności jak w „Pięćdziesięciu twarzach Greya”, ale jej partner Andrzej zamiast interesować się jej potrzebami, woli zabawę w gry na konsoli. Idealna para z show-biznesu – Iwona i Fabian – w pogoni za nowymi followersami i lajkami jest gotowa przekroczyć niemal każdą granicę. Sylwia, Bartek i Cezary przez przypadek postawią swoją relację dosłownie na ostrzu noża. Jednej gorącej nocy wszyscy bohaterowie spotkają się, żeby sprawdzić, jak daleko można się posunąć w miłosnych manewrach.

Wydarzenie Ladies Night odbywa się cyklicznie, raz w miesiącu, od stycznia do czerwca oraz od września do listopada, w wybrany czwartek miesiąca w 18 kinach Cinema City.  W Warszawie (Arkadia, Galeria Mokotów).

Bilety są już dostępne w kasach oraz na stronie https://www.cinema-city.pl/filmy/ladies-night-swingersi/.Facebook Comments