Największy klub fitness w Polsce

 14 grudnia w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie otwarty został największy klub fitness w Polsce. Jego operatorem jest znana na niemieckim i austriackim rynku marka FIT/One. Klub zajmuje prawie 5000 metrów kwadratowych. 
Na tej olbrzymiej powierzchni znajduje się nowoczesna siłownia z najlepszym sprzętem treningowym firmy Life Fitness i Hammer Strenght. Dużą atrakcją jest bogata oferta zajęć grupowych jak np. trampoliny, kursy Les Mills, TRX, zajęcia rowerowe, zajęcia na platformach wibracyjnych czy The Punch, ćwiczenia z workami bokserskimi. Po treningu można korzystać z strefy welness – mokrej i suchej sauny, łóżek masujących i solarium.  Klub w Blue City jest również trzecim i największym w stolicy Oficjalnym Centrum Treningów Hammer Strength, skupiającym unikalne urządzenia, które maksymalizują efekty ćwiczeń
z jednoczesnym zminimalizowaniem ryzyka kontuzji.

FIT/One jest siecią nowoczesnych klubów fitness. Swoją działalność rozpoczęła 2014 roku, otwierając studio w Stuttgarcie. Obecnie na rynku niemieckim i austriackim posiada ponad dwadzieścia sal do ćwiczeń. Klub w Blue City jest pierwszym i jedynym klubem tej marki w Polsce. 

Atutem klubu jest również doświadczona kadra, która pomaga w opracowaniu planu treningowego, usługi coucha i dietetyka. 

Klub przygotował dla klientów trzy pakiety: Basic, V.I.P. oraz V.I.P. Gold, których ceny rozpoczynają się od 70 zł za miesiąc.

FIT/One znajduje się na poziomie +3 Blue City. Można się do niego dostać, przechodząc przez centrum handlowe lub windą wprost z garażu podziemnego.
Facebook Comments

Dodaj komentarz