Noc Pragi i Święto Ulicy Ząbkowskiej

Już 9 września, w sobotę, największa impreza na prawym brzegu Wisły. Na Nocy Pragi i Święcie Ulicy Ząbkowskiej zagrają m.in.: Margaret, Monika Lewczuk, Kapela Praska, Teatr Sabat Małgorzaty Potockiej, Zespół Muzyczny DEFIS.

Od piątku, 6 września od godz. 20.00 do niedzieli, 8 września do godz. 5.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Ząbkowska na odcinku od ul. Targowej do ul. Markowskiej. 
 
Wyłączona z ruchu będzie również ul. Brzeska pomiędzy ul. Białostocką a ul. Kijowską. Ponadto na ulicach Ząbkowskiej (na odcinku Targowa – Nieporęcka) i Brzeskiej będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się (znak B-36) wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela (T-24). Wyłączony z ruchu odcinek ul. Ząbkowskiej można ominąć jadąc ul. Markowską do Kijowskiej i Targowej. 
 
Na ulicy zagości impreza „Noc Pragi i Święto ulicy Ząbkowskiej”. Od godziny 16.00 rozpocznie się program na scenie głównej, zlokalizowanej przy skrzyżowaniu ulic Ząbkowskiej i Brzeskiej. Organizatorem imprezy jest Dzielnica Praga Północ. Więcej: www.praga-pn.waw.pl.
 
 
Komunikacja: 
Od dnia 6.09.2019 r. od około godz. 20:00 do dnia 8.09.2019 r. do godz. 5:00 linie 138, 170, 338, N16 i N66 zostaną skierowane na trasy objazdowe.

START 15:OO
WSTĘP: BEZPŁATNY

źródło: ztm.waw.plFacebook Comments

Dodaj komentarz