Odwołanie Pokazów Pirotechniki i Laserów – stanowisko organizatora

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniki i Laserów „Damy ognia” zostały w ostatniej chwili odwołane. Organizatorzy w wydanym stanowisku wskazują powód odwołania imprezy i deklarują zwrot kosztów biletów. 

Z przykrością informujemy, że wydarzenie w Warszawie 7 września na terenie lotniska Babice (Bemowo) pod nazwą Międzynarodowe Pokazy Pirotechniki i Laserów z przyczyn niezależnych od Organizatora zostało odwołane.  Zwrot środków za zakupione przez stronę organizatora bilety nastąpi po wypełnieniu formularza. Prosimy o wysłanie wydrukowanego i wypełnionego egzemplarza  w terminie do 14 dni od planowanej daty wydarzenia, na adres: Polskie Biuro Targów i Wystaw Poznań Expo Sp. z o.o., ul. Bóźnicza 15 lok. 6, 61-751 Poznań

Pomimo złożenia pełnej dokumentacji, działając zgodnie z literą prawa, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, zbyt późno wydał pozwolenie na przeprowadzenia imprezy masowej. Zgoda została przyznana 6.09 po godzinie 14:00, a więc na dzień przed planowaną imprezą, co przy ogromnej skali całego przedsięwzięcia było na tyle ryzykowne, że podjęliśmy decyzję o odwołaniu wydarzenia. Od miesięcy dokładaliśmy wszelkich starań, przesyłając wszystkie niezbędne dokumenty, o jakie prosiła nas Straż Pożarna do wydania pozytywnej opinii, spełniliśmy również wszelkie żądane w ostatniej chwili wymogi. Liczymy, że w 2020 roku uda się zrealizować nasze wydarzenie w innej lokalizacji, w pobliżu Warszawy. Przepraszamy, ale wydarzenie nie z naszej winy, niestety się nie odbędzie.

Facebook Comments

Dodaj komentarz