Oszustwo kasjerki i jej znajomego

Policjanci z Woli zatrzymali dwie osoby, kasjerkę i jej znajomego na terenie sklepu. Kobieta i mężczyzna są podejrzani o oszustwo. Z informacji wynika, że mężczyzna miał dokonać zakupu towaru, za który nie zapłacił. Kasjerka miała anulować produkt z systemu kasowego, który zamiast na półkę sklepową miał trafić do jej samochodu. Oboje podejrzani usłyszeli zarzut działając wspólnie i w porozumieniu. Za oszustwo grozi kara do 8 lat więzienia.

Po jedenastej,  policjanci z wolskiej komendy otrzymali zgłoszenie o tym, że na terenie sklepu w dzielnicy doszło do oszustwa. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia, z których wynika, że klient miał kupić butelkę alkoholu, za którą nie zapłacił, a kasjerka miała anulować produkt z systemu kasowego. Po tym butelka alkoholu miała zostać zaniesiona przez mężczyznę do samochodu kasjerki. W trakcie kontroli pojazdu, za siedzeniem kierowcy policjanci ujawnili produkt ze sklepu.

Policjanci zatrzymali 32-latków, Joannę K. i Marka P. Sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Po wykonaniu czynności procesowych podejrzani usłyszeli zarzut oszustwa działając wspólnie i w porozumieniu.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz