Pchnął nożem sąsiada, a potem groził, że go zabije

Trzy miesiące aresztu zastosował sąd wobec 38-letniego Jacka M., który jest podejrzany o stosowanie gróźb karalnych wobec sąsiada. Mężczyzna miał grozić pokrzywdzonemu, że go zabije, został zatrzymany przez bemowskich policjantów. 38-latek kilka miesięcy temu był również zatrzymany w związku z pchnięciem nożem. Wówczas usłyszał on zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała tego samego pokrzywdzonego i miał zakaz zbliżania się do niego.

Po 15 policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie, że doszło do awantury pomiędzy sąsiadami. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że 38-letni Jacek M. miał grozić pokrzywdzonemu, że go zabije. Okazało się również, że 38-latek miał zakaz zbliżania się do niego. Kilka miesięcy temu był zatrzymany w związku z pchnięciem nożem mężczyzny. Wówczas usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała.

Dochodzeniowcy wykonali czynności procesowe i zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut gróźb karalnych. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka izolacyjnego wobec 38-latka i decyzją sądu został aresztowany na trzy miesiące.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz