„Pierwsze chwile z noworodkiem” – spotkanie z autorką książki

Jesteś w ciąży, lub twój maluszek jest już na świecie? Zapewne masz wiele obaw i dylematów i poszukujesz porad jak opiekować się maleństwem. Znajdziesz je w książce „Pierwsze chwile z noworodkiem”. 

Spotkanie z autorką książki Izabellą Dembińską odbędzie się w  środę 11 marca o godzinie 18:00 w Empiku Arkadia. „Pierwsze chwile z noworodkiem” (Wyd. Oficyna 4eM) to kontynuacja bestsellera położnej Izabeli Dembińskiej „Rodzić można łatwiej”.

O czym jest ta książka?

W pierwszej części nowej książki autorka skupia się na istocie noworodka i poznaniu potrzeb nowo narodzonego człowieka, w dużo szerszym ujęciu niż zwykła „instrukcja obsługi dziecka”. W drugiej części położna przekazuje całą wiedzę o laktacji i stara się pomóc zrozumieć jej mechanizmy oraz odkryć podstawy sukcesu karmienia piersią, zarówno po stronie mamy jak i dziecka. Położna Izabela Dembińska zaprasza tym razem w podróż po świecie noworodków, wspólnie z zaprzyjaźnionymi specjalistami z zakresu osteopatii pediatrycznej, fizjoterapii kobiecej i ratownictwa medycznego.
Facebook Comments