Podrobił klucz i okradł kolegów z którymi wcześniej mieszkał

 34-letni Piotr M. Mężczyzna został zatrzymany przez wolskich patrolowców zaraz po tym, kiedy doszło do przestępstwa. Z ustaleń wynika, że mężczyzna wyprowadził się od kolegów z pokoju, dorobił klucz i wykorzystując ich nieobecność włamał się i skradł sprzęt elektroniczny oraz dokumenty. 

Wczesnym rankiem policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie, że doszło do włamania do pokoju hotelowego, skąd został skradziony sprzęt elektroniczny i dokumenty. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę około 450 złotych. Funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia, z których wynikało, że prawdopodobnie związek ze zdarzeniem ma 34-letni Piotr M. Chwilę po tym, policjanci udali się do miejsca pobytu mężczyzny. 34-latek otworzył drzwi zaskoczony wizytą mundurowych. Nie potrafił wytłumaczyć, skąd posiada dokument, którym nie miał prawa się posługiwać. Funkcjonariusze znaleźli również dorobiony klucz do pokoju pokrzywdzonych.

Piotr M. został zatrzymany. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem i ukrywania dokumentu, którym nie miał prawa rozporządzać. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz