Podróże małe i duże na Dzień Dziecka i Rodzica we Włochach

W niedzielę 3 czerwca Park im. Marka Kotańskiego zamieni się w prawdziwy raj dla włochowskich rodzin! Partnerstwo Lokalne wraz z zaprzyjaźnionymi organizacjami zaprasza od g. 13.00 do 17.00 na imprezę plenerową pełną sportowych, artystycznych i kulturalnych atrakcji.


W tym roku dzielnicowy Dzień Dziecka będzie wielką podróżą przez kraje wszystkich kontynentów. Włochowskie instytucje i organizacje wspólnie zaproszą mieszkańców do krainy stworzonej specjalnie na tę okazję , gdzie można się bawić, uczyć o innych kulturach i próbować sił w sportowych turniejach.
W programie m.in. afrykańskie warsztaty bębniarskie, rodzinny tor przeszkód, usypywanie mapy świata z przypraw, robienie róż do flamenco, rozgrywki plażowej piłki siatkowej, budowanie domków dla owadów, malowanie portretów rodzinnych i kącik ceramiczny.

W krainie małych i dużych podróżników stanie też miasteczko ruchu drogowego, tor rowerowy pumptruck, pamiątkowa fotobudka, dmuchany zamek, zjeżdżalnia i trampoliny.
Najbardziej wytrwali, którzy wezmą udział w wielu atrakcjach i zbiorą za to stempelki w piknikowym paszporcie, będą mogli wygrać nagrody.

O nawodnienie w dniu pikniku zadba Warszawska Kranówka.
Na wszystkich czekać będzie darmowy poczęstunek: popcorn, wada cukrowa i lody, oczywiście włoskie.

źródło: dkwlochy.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz