Policja poszukuje świadków zdarzenia

Policjanci z Komisariatu Policji w Wawrze poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 15 grudnia 2018 roku około godz. 19.10 w autobusie linii 521 pomiędzy przystankami PKP Falenica, a ul. Wielowiejską. Jak wskazują materiały sprawy, grupa pięciu osób, miała zaczepiać dwóch mężczyzn posługujących się językiem tureckim, a także na tle narodowościowym znieważyć ich oraz naruszyć nietykalność cielesną jednego z nich. Napastnicy posiadali na sobie elementy garderoby w barwach jednego z warszawskich klubów piłkarskich.

Policjanci z wydziału kryminalnego KP Warszawa Wawer prowadzą postępowanie w sprawie znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej na tle narodowościowym.

Do zdarzenia doszło 15 grudnia 2018 roku około godz. 19.10 w autobusie linii 521 pomiędzy przystankami PKP Falenica a ul. Wielowiejską. Jak wskazują materiały sprawy, grupa pięciu osób miała zaczepiać dwóch mężczyzn posługujących się językiem tureckim, miało dojść do znieważania ich oraz naruszenia nietykalności cielesnej jednego z nich na tle narodowościowym. Napastnicy posiadali elementy odzieży jednego z warszawskich klubów piłkarskich.

Policjanci apelują do osób, które były świadkami tego zdarzenia o zgłaszanie się do komisariatu, komendy lub telefonowanie pod nr (22) 603-23-01, 997, 112, bądź o kontakt mailowy: komendant.krp7@ksp.policja.gov.pl. Świadkom gwarantujemy anonimowość.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz