Potocka będzie zamknięta dla ruchu

Od poniedziałku, 8 lipca ok. godz. 21.00 zamknięta dla ruchu będzie ul. Potocka w rejonie skrzyżowania z ul. Drohicką.

Połączenia z ul. Potocką nie będzie miała ul. Drohicka. Natomiast jadący ul. Potocką od strony ul. J. Słowackiego na skrzyżowaniu z A. Mickiewicza będą musieli skręcić w prawo lub lewo. Także jadący ul. A. Mickiewicza nie będą mogli skręcić w ul. Potocką w kierunku ul. Gwiaździstej (nie dotyczy dojazdu po posesji). Z kolei od strony ul. Gwiaździstej będzie można dojechać wyłącznie do wjazdu na osiedle przy budynku nr 9.
 
Objazdy zamkniętego fragmentu ul. Potockiej zostaną poprowadzone ulicami: A. Mickiewicza – Z. Krasińskiego – Gwiaździsta lub Gwiaździsta – Podleśna – Klaudyny – A. Mickiewicza. Utrudnienia związane są z przebudową kanalizacji i potrwają do połowy sierpnia. 
 
 

Komunikacja: 

Autobusy linii 121 pojadą ul. Gwiaździstą i zawrócą na rondzie przy ul. Potockiej do przystanku Barszczewska. W soboty i święta uruchomione zostaną dodatkowe kursy na trasie skróconej: Metro Marymont – Włościańska – J. Słowackiego – Gdańska – M. Hłaski – Rudzka – Klaudyny – Podleśna – Gwiaździsta. Autobusy linii 122 będą kursowały objazdem ulicami: A. Mickiewicza – Klaudyny – Podleśna.
 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
 
Facebook Comments

Dodaj komentarz