Przebudowa ul. Trakt Lubelski będą utrudniania w ruchu

W czwartek, 4 kwietnia ok. godz. 21.00 wyłączone z ruchu zostanie ul. Trakt Lubelski na odcinku od ul. Borowieckiej do Śnieguliczki.

Trwa przebudowa ul. Trakt Lubelski. Zamknięty dla ruchu jest odcinek od ul. Skalnicowej do Borowieckiej. W czwartkowy wieczór prace budowlane obejma również odcinek od ul. Borowieckiej do skrzyżowania z ul. Śnieguliczki.  Objazd zamkniętego odcinka ulicy został poprowadzony ulicami: Skalnicowa – Wał Miedzeszyński – Trakt Lubelski. Utrzymany jest wyłącznie dojazd do posesji.


Ulica Trakt Lubelski zmieni swój wygląd na odcinku od ul. Zwoleńskiej do Borowieckiej. Po zakończeniu prac budowlanych kierowcy pojadą nową jezdnią z odwodnieniem, piesi zyskają chodniki po obydwu stronach ulicy, a rowerzyści drogę dla siebie po zachodniej stronie. Będzie bezpieczniej – na skrzyżowaniach z ulicami Cylichowską, Borków i Borowiecką  powstaną ronda, a przejścia dla pieszych i przejazdy rowerowe będą wyposażone w azyle na środku jezdni. W pobliżu boiska i placu zabaw będą miejsca parkingowe. Równocześnie z robotami drogowymi budowana będzie kanalizacja. Prace zostały podzielone na kilka etapów. W pierwszym, przez ok. trzy miesiące, zamknięty będzie odcinek od ul. Skalnicowej do Borowieckiej. W kolejnych (od kwietnia) wyłączane z ruchu będą odcinki na południe od ul. Zwoleńskiej. Wszystkie prace mają zakończyć się w połowie 2020 r.

Komunikacja: 
Autobusy linii 142, 702 i nocnej N72 na rondzie na skrzyżowaniu ulic Trak Lubelski i Skalnicowej skręcają w ul. Skalnicową i dalej jadą ul. Wał Miedzeszyński.

 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz