Przebudowa ul. Włodarzewskiej

Ruszają prace związane z przebudową ul. Włodarzewskiej. Od wtorku, 5 marca na odcinku od ul. Drawskiej do Zadumanej będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu – w stronę Al. Jerozolimskich.

Dzielnica Ochota przebuduje ul. Włodarzewską na odcinku od ul. Usypiskowej do Al. Jerozolimskich. Projekt przewiduje kompleksową modernizację ulicy, m.in. budowę nowej nawierzchni jezdni wraz z podbudową i odwodnieniem, chodników z płyt betonowych, wytyczenie kilkudziesięciu miejsc parkingowych i posadzenie zieleni.
 

Prace budowlane zostały podzielone na kilka etapów. W pierwszym (od 5 marca) ruszą na odcinku od ul. Drawskiej do Zadumanej. W kolejnych etapach prace obejmą odcinki pomiędzy ulicami Usypiskową i Przy Parku, od ul. Przy Parku do Drawskiej i od Zadumanej do Al. Jerozolimskich. Roboty będą realizowane przy wyłączeniu z ruchu połowy szerokości jezdni i zachowaniu ruchu jednokierunkowego w stronę Al. Jerozolimskich. Objazd w przeciwnym kierunku będzie odbywał się ulicami Łopuszańską i Grójecką lub Śmigłowca – Drawska – K. Dickensa.

Ruch autobusów, ruch lokalny i dojazd do posesji, będą utrzymane przez cały czas poza okresem wakacyjnym 2019 r., kiedy całkowicie zamknięty będzie odcinek pomiędzy ul. Zadumaną i Al. Jerozolimskimi. Ruch pieszych, w zależności od postępu robót, będzie odbywał się jedną stroną ul. Włodarzewskiej. Wszystkie prace zakończą się pod koniec maja 2020 r.

źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz