Spotkanie z Katarzyną Dowbor

30 maja o godzinie 18:00 w Empiku Arkadia odbędzie się spotkanie z Katarzyną Dowbor z okazji premiery książki “Apetyt na życie”. Spotkanie poprowadzi Paulina Drażba-Kamińska. 


Poznaj fascynującą opowieść dojrzałej kobiety o cieple domowego ogniska, przeciwnościach losu oraz poszukiwaniu szczęścia i miłości. To historia, w której każde pokolenie kobiet znajdzie coś dla siebie.

Katarzyna Dowbor otwiera przed czytelniczkami drzwi do swojej prywatnej posiadłości. Oprowadza po zakamarkach swojego życia i dzieli się sprawdzonymi poradami, dzięki którym będziemy mogły z uśmiechem na ustach celebrować każdy dzień. Udowadnia, że przekroczenie magicznej granicy pięćdziesięciu lat to nie koniec świata – to początek nowego, fascynującego rozdziału w życiu każdej kobiety.

Autorka zręcznie przeplata porady historiami ze swojej codzienności. Z „Apetytu na życie” dowiesz się, jak zbudować trwałe relacje rodzinne, stworzyć codzienne rytuały oraz jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych. Poznasz sprawdzone sposoby i patenty, dzięki którym odnowisz stare meble i ugotujesz pyszną kolację dla znajomych. Uzyskasz również praktyczne wskazówki, jak stworzyć i zadbać o przydomowy ogród.
Facebook Comments

Dodaj komentarz