Spotkanie z Wiesławem Tupaczewskim

13 maja o godzinie 18:00 w Empiku Arkadia odbędzie się spotkanie z Wiesławem Tupaczewskim, założycielem kabaretu OT.TO., który tym razem zaprezentuje się jako romantyczny bard. 

Wiesława Tupaczewskiego znamy jako założyciela kabaretu OT.TO. Niewiele jednak osób zna jego drugą twarz – wyciszonego, romantycznego barda. Nie tylko piszącego i śpiewającego skomponowane przez siebie zmysłowe wyznania, ale również tłumaczącego na polski piosenki Gorana Bregovica czy Karela Kryla.

Nowy projekt, w postaci pierwszego solowego albumu, to swoisty liryczny „coming out” poety skrywającego się pod maską kabareciarza. „Listy” (Wyd. Jawi) to płyta o uczuciach, rozczarowaniach i akceptacji, ale głównie o miłości będącej najpotężniejszą siłą kierującą naszym życiem.

Każda piosenka z albumu mogłaby być listem. I każdy z nas ma znany tylko sobie adres, na który mógłby wysłać spisane słowa którejś z piosenek. Tak dzieje się i w przypadku tej płyty, której autor wierzy, że uda mu się dotrzeć do właściwego adresata.
Facebook Comments

Dodaj komentarz