Targi Polskiej Mody SHOP LOCAL! 

Od 20 do 24 lutego w Blue City gościć będą Targi Polskiej Mody SHOP LOCAL! Wiosenne nowości, ubrania, torebki i biżuterię zaprezentują polscy projektanci. 

Wydarzenie to organizowane jest w Blue City cyklicznie i cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Stworzone przez niezależnych projektantów ubrania, dodatki, biżuteria czy akcesoria do domu są oryginalne, często również niepowtarzalne, a co najważniejsze nie kupimy ich w sklepach. Odwiedzający targi mają szansę dotknąć i przymierzyć rzeczy, które na co dzień dostępne są najczęściej jedynie za pośrednictwem internetu.

Projektanci dbają nie tylko o wysoką jakość materiałów, rzetelne wykonanie i dobre formy, ale również odpowiadają na indywidualne potrzeby klientów.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy, którzy chcą w ciekawy i atrakcyjny sposób spędzić czas oraz poznać rodzimych producentów i ich produkty. 

Wśród wystawców będą m.in. NO SENS, TABANNA, SPIDER&WOLF, M’AIME, BOHO ZONE, GIGGI, PIU, D’ART, MY SIGNATURE, DEL CANE, DETOXDESIGN, LA BOHEME, LILOW, DYNDADŁO, COCOTIER, MEMOLA, LA WOMAN, PRACOWNIA FIO, INVENT ART., GLORYA, BUCLE, SERENDIPITY, DESIGN, PROPAGANDA, TRIKOO CONCEPT, DE LA KINIA, ANGARETCHKA, DROBINY CZASU, GIRAFFE, RUUDE, TASHKA, WOOD’N’WOOL, AGA FLORES, ETERYCZNIE, DQ.

# polscy projektanci

# ciekawe wzornictwo

# nieszablonowe ubrania  

www.bluecity.pl

 
Facebook Comments

Dodaj komentarz