Tiktokerzy SHOW w Blue City 

Blue City zaprasza na kolejny show z udziałem największych gwiazd TikTok. Będzie można dołączyć do drużyny swojego idola, nagrać z nim film i wystartować w bitwie! W programie również możliwość zdobycia autografów od TikTokerów, szansa na spotkania z nimi i sesja Q&A czyli pytań od fanów. 

TikTok (dawniej musical.ly) to ulubiona aplikacja nastolatków, która umożliwia nagrywanie  kilkunastosekundowych dynamicznych filmów z wybranym podkładem muzycznym i dzielenie się nimi z innymi użytkownikami internetu. Na jej punkcie oszalały miliony nastolatków na całym świecie. Aplikacja posiada obecnie 600 milionów użytkowników i tym samym jest dziewiątą najpopularniejszą siecią społecznościową, wyprzedając Twittera czy LinkedIna. 

Po sukcesie pierwszego TikTokers SHOW, które we wrześniu zgromadziło w Blue City tłumy fanów aplikacji, przyszedł czas na kolejną tego typu imprezę. 

Już 22 stycznia (wtorek) od godziny 16, na scenie w Blue City występować będą największe polskie gwiazdy TikTok: Martyna “Pysia” Zbirańska @pysia67, Maksymilian Zięba @bo.czek,  Patryk Zapała @colorowy, Kamil Owczarek @kamilowczarek, Klaudia Krajewska @klaudia.k, Weronika Knapik @w.knapik, Paulina Paola @paulinapaola, Julia Kołaczek @julakolaczek, Natalia Lewandowska @nylaa.a, Natalia Sisik @nataliasisik, Krzysztof Dąbrowski @czesc_tu_krzysiek. 

W programie show jest Wielka Bitwa TikTokerów. Polega ona na tym, że gwiazdy TikTok wraz
z wybranymi osobami z publiczności nakręcać będą filmy, które zostaną wyświetlone na plazmach, a publiczność zagłosuje na swoich faworytów. W programie eventu jest również Mapa Gwiazd, czyli możliwość zebrania podpisów od Tiktokerów na kolekcjonerskim plakacie, który będzie można odtrzymać podczas wydarzenia, szansa na spotkania twarzą w twarz z idoelm (meet&greet) oraz sesja zadawania pytań. Show poprowadzi youtuber Łukasz Walaszek (Yoczook). Wstęp jest wolny. 
Facebook Comments

Dodaj komentarz