Tysiące audiobooków i e-booków za darmo w Empik Go

Przez 60 dni Empik udostępnia wszystkim możliwość słuchania i czytania za darmo w aplikacji Empik Go. Oferuje też  bezpieczna dostawa zamówień kurierem i do paczkomatów za 0 zł oraz specjalne oferty gier planszowych, książek, filmów, sprzętu sportowego oraz innych produktów na Empik.com. Empik organizuje też e-spotkania autorskie i zaprasza dzieci na warsztaty naukowe online.

Aby aktywować swój darmowy kod, należy wejść na stronę: www.empik.com/czas-w-domu. Uzyskasz dostęp na 60 dni do tysięcy audiobooków i e-booków oraz szerokiej oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go.
 
Bezpłatna dostawa książek, gier i sprzętu sportowego
 
Pakiet umożliwia także bezpieczną dostawę zamówień za 0 zł złożonych na stronie Empik.com. Znajdziesz tam: książki, muzykę, filmy, gry, zabawki, sprzęt sportowy i artykuły kreatywne. Zamówienia realizowane są z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa – z preferowaną płatnością online oraz w różnych opcjach dostawy – w tym kurierem i bezkontaktowo do paczkomatów.
 
Spotkania autorskie online
 
Empik oferuje też spotkania autorskie online. Przez trzy dni, między 24 a 26 marca o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku będzie można śledzić na żywo spotkania z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską. 
 
Warsztaty dla dzieci

Prowadzony przez Empik program edukacyjny Przecinek i Kropka oraz Rzecznicy Nauki zapraszają wszystkie dzieci i rodziców na cykl warsztatów online pod hasłem „W domu jest fajnie, i kropka!”. Na warsztatach Rzecznicy Nauki podsuną dzieciom i rodzicom inspiracje do zabawy oraz ciekawych i ważnych rozmów. Młodzi naukowcy ze Stowarzyszenia Rzecznicy Nauki pokażą, jak przeprowadzić kapitalne eksperymenty naukowe z wykorzystaniem rzeczy, które mamy w domu! Szczegóły na FB: Przecinek i Kropka oraz www.przecinekikropka.pl.

źródło: empik.com
 
Facebook Comments