Ukradli perfumy o wartości ponad 15 tysięcy zł

Pięć zarzutów kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu usłyszało w wolskiej komendzie dwoje podejrzanych, 28-letnia kobieta oraz jej 21-letni wspólnik. Oboje zostali zatrzymani na gorącym uczynku, kiedy zostali „przyłapani” na kradzieży. Ich łupem były flakony perfum o łącznej wartości ponad 15 tysięcy zł. 

Policjanci z wolskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie, że na terenie jednego ze sklepów w dzielnicy doszło do kradzieży. Łupem miały być flakony perfum. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że oboje ukryli perfumy w torbach, po czym nie płacąc za towar, próbowali opuścić sklep. Kiedy pracownicy ochrony zorientowali się, że doszło do kradzieży natychmiast zaalarmowali patrol Policji.

28-latka i jej 21-letni kompan zostali zatrzymani, torba wraz z flakonami perfum została zabezpieczona. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że dwójka zatrzymanych ma na sumieniu jeszcze inne kradzieże, a łączna suma strat wyniosła ponad 15 tysięcy zł. Podejrzani usłyszeli łącznie pięć zarzutów kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz