Ulica Klasyków będzie zamknięta dla ruchu

W sobotę i niedzielę, 6 i 7 lipca, zamknięta dla ruchu będzie ul. Klasyków na odcinku od ul. Modlińskiej do Stągiewnej. W poniedziałek, 8 lipca rozpoczną się prace na ul. J. Mehoffera.

W weekend będzie odtwarzana nawierzchnia ul. Klasyków po budowie kanalizacji. W czasie tych prac wyłączony z ruchu będzie odcinek pomiędzy ul. Modlińską a Stągiewną. Objazd zostanie poprowadzony ul. J. Mehoffera do ul. Fletiowej.
 
Natomiast od poniedziałku, 8 lipca prace, związane z budową kanalizacji, będą prowadzone na ul. J. Mehoffera. Do połowy sierpnia na odcinku od ul. Modlińskiej do Stągiewnej będzie obowiązywał jeden kierunek ruchu – w kierunku ul. Czeremchowej z możliwością skręcania w jezdnie poprzeczne i dojazdem do posesji. Ruch w kierunku ul. Modlińskiej będzie odbywał się objazdem przez ul. Czeremchową i ul. Prząśniczek lub ul. Klasyków.
 

Komunikacja: 

Autobusy linii 152 w kierunku krańca Białołęka Dworska jadą prosto ul. Modlińską i dalej ulicami: J. Mehoffera – Orchowiecka – Fletniowa. W weekend, 6-7 lipca, autobusy tej linii jadące w kierunku Tarchomina będą kursowały objazdem ulicami: Fletniowa – J. Mehoffera – Modlińska i dalej swoją trasą.
 
 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl

źródło: policja.plFacebook Comments

Dodaj komentarz