UWAGA na złodziejki z Bułgarii

Stołeczni wywiadowcy zatrzymali dwie kobiety, obywatelki Bułgarii podejrzewane o kradzież kieszonkową. Do zdarzenia doszło w autobusie, a pokrzywdzona utraciła portfel z dokumentami. Podejrzane kobiety usłyszały zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. 

Całe zdarzenie rozegrało się około godziny 11. Stołeczni wywiadowcy od razu rozpoznali dwie kobiety, obywatelki Bułgarii, które znali z wcześniejszych zatrzymań w związku z kradzieżami „kieszonkowymi”. I tym razem ich czujność nie zawiodła. Kiedy spostrzegli, że kobiety wychodzą z autobusu i idą szybkim krokiem jednocześnie przeglądając jakiś portfel, natychmiast zareagowali. Okazało się, że portfel wraz z dokumentami pochodzi z kradzieży.

Kobiety w wieku 38 i 40 lat zostały zatrzymane i osadzone w policyjnym areszcie na Woli. Dalsze czynności w tej sprawie wykonywali już wolscy śledczy. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzane usłyszały zarzut kradzieży, działając wspólnie i w porozumieniu.  Odzyskane dokumenty wróciły do właścicielki. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat więzienia.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz