Weekendowe utrudnienia na drodze i zmiany w komunikacji

Od nocy 13 września do odwołania autobusy będą omijały al. Zjednoczenia – 103 pojedzie ulicami: J. Kasprowicza, B. Podczaszyńskiego i S. Żeromskiego, a 197 i 397 Marymoncką i S. Żeromskiego. Z autobusów linii 197 i 397 będzie można przesiąść się do metra na stacji Słodowiec.

Od najbliższego piątku, 13 września, od godz. 22 do odwołania nieprzejezdna będzie al. Zjednoczenia na odcinku od ul. S. Żeromskiego do J. Kasprowicza.

Autobusy linii 103 będą omijały zamknięty odcinek ulicami: J. Kasprowicza, B. Podczaszyńskiego i S. Żeromskiego. Dla linii 197 i 397 zostaną wprowadzone trasy objazdowe biegnące ul. Marymoncką i S. Żeromskiego. Dla linii 397 zostanie wprowadzony nowy przystanek krańcowy Żeromskiego, przy stacji metra Słodowiec.

Pasażerowie linii 197 i 397 będą mogli wygodnie przesiadać się do metra na stacji Słodowiec.

Na 13 i 14 września zaplanowano dwa zgromadzenia publiczne i przejazd rowerowy, które mogą skutkować krótkotrwałymi utrudnieniami w kursowaniu komunikacji miejskiej.

W piątek 13 września, w godzinach 13-15, odbędzie się zgromadzenie przed gmachem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przy ul. Wspólnej, a następnie przemarsz ulicami: Wspólna, T. Chałubińskiego, Al. Jerozolimskie, pl. A. Zawiszy, Raszyńska pod siedzibę partii Prawo i Sprawiedliwość przy ul. Nowogrodzkiej.

W sobotę, 14 września, w godzinach 13-14.30 zgromadzenie publiczne odbędzie się pod pomnikiem Mikołaja Kopernika, a następnie przemarsz pod Kancelarię Prezesa Rady Ministrów w Al. Ujazdowskich ulicami: Krakowskie Przedmieście, Nowy Świat, pl. Trzech Krzyży, Al. Ujazdowskie.

Również w sobotę, ok. godz. 15.30 odbędzie się przejazd XIV Sztafety Rowerowej im. bł. ks. J. Popiełuszki. Kolarze przejadą ulicami: Modlińska, al. R. Kuklińskiego, most M. Skłodowskiej-Curie, Wybrzeże Gdyńskie, Z. Krasińskiego, pl. T. W. Wilsona.

źródło: ztm.waw.plFacebook Comments

Dodaj komentarz