Wola Fun Park – lato blisko kultury

W Wola Fun Park lato w pełni. Od początku wakacji mieszkańcy Woli i Bemowa oraz klienci Wola Parku mogą korzystać z outdoorowej strefy zlokalizowanej przy centrum handlowym.

Na osoby spragnione wrażeń kulturalnych czeka różnorodny repertuar – od wieczornych koncertów po plenerowe pokazy filmowe. Na scenie wystąpi m.in. Marysia Starosta, której koncert zaplanowany jest na 27 lipca. Z kolei dla tych, którzy cenią aktywne spędzanie czasu wolnego, sportowe doświadczenia zapewni tor do skimboardingu, pumptrack oraz zajęcia #GOYogaStrefa muzyki Wola Fun Park to gwarancja dobrego początku sobotniego wieczoru. Cotygodniowe koncerty przyciągają fanów różnorodnych brzmień. Wśród wykonawców, których występy jeszcze przed nami, jest Marysia Starosta. Artystka znana jest między innymi ze współpracy z raperem Sokołem. W swojej muzyce łączy klasyczne wykształcenie muzyczne, hip-hopową przeszłość i poetyckie inspiracje. Efektów tych eksperymentów, materiału z jej ostatniej płyty „Ślubu nie będzie”, będzie można posłuchać przed Wola Parkiem już 27 lipca. W ramach koncertu, który rozpocznie się o godzinie 19:00 zagra również DJ Romi.

 

„Filmowa Stolica Lata”

Rozrywka w Wola Fun Parku nie kończy się na weekendzie – co czwartek na wielbicieli dobrego kina czekają leżaki, ekran i rozgwieżdżone niebo nad głowami. Wytrawni widzowie będą mogli odświeżyć sobie takie klasyki jak „Easy rider” (18 lipca), a zapracowani nadrobić „Green book” – tegorocznego laureata Oscara za najlepszy film (1 sierpnia). W lipcu seanse zaczynają się o 21:30, w sierpniu o 21:00. Harmonogram seansów w ramach „Filmowej Stolicy Lata” znajduje się na stronie https://www.wolapark.pl/pl-pl/events/201906_kino.

O aktywności kulturalne dla najmłodszych w Wola Fun Parku dba Wolskie Centrum Kultury w ramach „Poranków teatralnych”. W każdą sobotę, w godzinach od 11:30 do 12:15, dzieci mają okazję uczestniczyć w zabawach teatralnych i oglądać przedstawienia. Zajęcia poruszają wyobraźnię i przybliżają maluchom różne aspekty kultury.

Dla aktywnych

Jednak nie samą kulturą żyje człowiek. Osoby, które chcą odpoczywać zdrowo i aktywnie mogą oddać się znanemu i lubianemu letniemu sportowi – siatkówce plażowej, ale również spróbować czegoś nowego. Pod opieką instruktorów można wypożyczyć sprzęt i na przygotowanym torze nauczyć się skimboardingu. Wydzielona strefa relaksu i sobotnie zajęcia jogi to możliwość wyciszenia się i ucieczki od zgiełku i zaduchu miasta.

Letnia strefa Wola Fun Parku będzie działać do końca sierpnia.

Harmonogram wydarzeń w Wola Fun Park

Koncerty

W każdą sobotę w godzinach 19:00 – 22:00

20 lipca: DJ 69 Beats

27 lipca: Marysia Starosta, DJ Romi

3 sierpnia: Oskar Bukała (perkusja), DJ Gafo

10 sierpnia: Rafał Reniewicz (saksofon), DJ Pik

17 sierpnia: DJ Wika, DJ Larry Lane (Dyskoteka Międzypokoleniowa)

24 sierpnia: DJ Plk, warsztaty DJ-skie i taneczne

31 sierpnia: Baranovski, DJ Emes

Filmowa Stolica Lata – kino plenerowe

W każdy czwartek, w czerwcu i lipcu od godziny 21:30, w sierpniu od 21:00

18 lipca: Easy Rider

25 lipca: Pociąg do Dajraling

1 sierpnia: Green Book

8 sierpnia: Szef

15 sierpnia: Jak dogonić szczęście

22 sierpnia: Choć goni nas czas

29 sierpnia: O psie, który wrócił do domu

Teatr dla dzieci Wolskiego Centrum Kultury

W każdą sobotę w godzinach 11:30–12:15

Sport

Od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-21:00

W weekendy w godzinach pracy centrum handlowego

W niedziele niehandlowe w godzinach 10:00-19:00

Tor do skimboardu

Pumptrack

Boisko do siatkówki

Strefa chillout’u

W każdą sobotę w godzinach 10:30-11:30

#GOYoga w parku

Wszystkie wydarzenia są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszych zapisów. Więcej informacji dotyczących atrakcji organizowanych w ramach Wola Fun Park znajduje się na stronie:https://www.wolapark.pl/pl-pl/events/201906_letniastrefa.

 Facebook Comments

Dodaj komentarz