Z zazdrości ranił ją nożem

Policjanci z wydziału wywiadowczo – patrolowego na Pradze Północ zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o pchnięcie nożem swojej partnerki. Pokrzywdzona trafiła do szpitala, a napastnik do policyjnej izby zatrzymań. 

Tuż po 1.00 w nocy policjanci zostali powiadomieni, że w jednym z miejscowych hoteli doszło do awantury. Raniona nożem została 47-letnie kobieta. Napastnikiem był jej 42-letni partner. Pokrzywdzona trafiła do szpitala a mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy przy ul. Jagiellońskiej.

Badanie alkomatem wykazało, że Marek I. był pijany. Miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Sprawą zajęli się śledczy z Jagiellońskiej. Policjanci przesłuchali świadków i szczegółowo ustalili wszystkie okoliczności tego zdarzenia. Okazało się, że powodem takiego zachowania 42-latka mogła być jego zazdrość o partnerkę. Na podstawie uzyskanych informacji prokurator sformułował zarzut dla mężczyzny.

Marek I. odpowie za uszkodzenie ciała swojej partnerki i narażenie jej na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl

Facebook Comments

Dodaj komentarz