Zamknięte będzie skrzyżowanie Relaksowej, Wąwozowej i J. Rosoła

We wtorek, 15 maja zamknięte dla ruchu zostanie skrzyżowanie ulic Relaksowej, Wąwozowej i J. Rosoła. 

Układanie nowej nawierzchni asfaltowej i modernizacja skrzyżowania będzie odbywało się równocześnie z kończącymi się pracami na ul. Relaksowej. Objazd skrzyżowania będzie poprowadzony ul. Przy Bażantarni. Tydzień później (od 22 maja) zostanie przywrócony ruch na ulicach Relaksowej i M. Rosnowskiego.

Kolejne zmiany w ruchu czekają mieszkańców dopiero w okresie wakacyjnym – ze względu na niższe natężenie ruchu, na kilkanaście dni planowane jest wtedy wprowadzenie jednokierunkowego ruchu w ulicy J. Rosoła (jeden kierunek na odcinku od K. Jeżewskiego do Wąwozowej).

Utrudnienia związane są z przebudową ul. Relaksowej realizowaną przez Dzielnicę Ursynów. Na odcinku od ul. M. Rosnowskiego do ul. Wąwozowej zostanie wybudowana druga jezdnia.
Komunikacja: 
Autobusy linii 166 z pętli OS. KABATY pojadą prosto al. Komisji Edukacji Narodowej i skręcą w ul. Belgradzką. Linia 192 będzie miała skróconą trasę do przystanku KIEPURY. Natomiast autobusy linii nocnej N37 będą kursowały zmienioną trasą ulicami: OS.KABATY – al. Komisji Edukacji Narodowej – Przy Bażantarni – J. Rosoła – Belgradzka i dalej swoją podstawową trasą.
 

 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz