Zamknięte skrzyżowanie pl. Krasińskich ze Świętojerską i Bonifraterską

Od piątku, 27 kwietnia od ok. godz. 23.30 do niedzieli, 6 maja do ok. godz. 23.30 zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie pl. Krasińskich z ulicami Świętojerską i Bonifraterską.


Skrzyżowanie będzie całkowicie wyłączone z ruchu. Na ulicach Bonifraterskiej i Świętojerskiej (od strony ul. gen. W. Andersa) przed skrzyżowaniem wytyczone zostaną zawrotki. Objazd zostanie poprowadzony ulicami Muranowska (i dalej ul. Stawki do zawrotki na wysokości ul. M. Edelmana) – gen. W. Andersa – Marszałkowska – Senatorska. Nadal zamknięte są pl. Krasińskich i ul. Miodowa od ul. Długiej do ul. Senatorskiej.  


Drogowcy chcą zakończyć prace na pl. Krasińskich do końca maja, a na ul. Miodowej do końca czerwca. Zależy to jednak od czasu trwania wykopalisk archeologicznych. Remonty dwóch pozostałych skrzyżowań (Miodowa/Długa, Miodowa/Senatorska) planowane są na lipiec.

Komunikacja: 
Autobusy linii 116 i 222 skręcą z Al. Jerozolimskich w ul. Kruczą i dalej pojadą przez pl. Powstańców Warszawy i ulicami: Mazowiecka (powrót ulicami Kredytową, Jasną i Zgoda)  – Królewska – pl. marsz. J. Piłsudskiego – marsz. F. Focha – Moliera – Senatorska – pl. Bankowy – gen. W. Andersa.  Podobną trasą (z tym, że z ul. Świętokrzyskiej) pojadą autobusy linii 178. Natomiast autobusy linii 227 z pl. Bankowego pojadą ulicami gen. W. Andersa i Muranowską. Linia nocna N44 będzie kursowała ulicami: Marszałkowską – Królewską i dalej przez pl. marsz. Piłsudskiego i pl. Teatralny do ul. Senatorskiej i gen. W. Andersa.

 
źródło: infoulice.um.warszawa.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz