Zatrzymali oszustów internetowych

Policjanci z Żabiej Woli ustalili miejsce ukrywania się dwóch osób poszukiwanych. Razem z kryminalnymi zatrzymali 29-latka i 41-latkę, Kamila T. i Agnieszkę S.  Za mężczyzną sądy i prokuratury z całego kraju wydały 10 podstaw zatrzymania. Jego partnerki poszukiwali policjanci do spraw dotyczących oszustw internetowych.

Dzięki dobremu rozpoznaniu swojego terenu żabiowolscy policjanci ustalili miejsce, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane. Razem z grodziskimi kryminalnymi pojechali na jedną z posesji w gminie, która od 3 miesięcy była wynajmowana przez mężczyznę i kobietę. Funkcjonariusze szybko potwierdzili, że za ukrywającym się od czterech lat 29-latkiem sądy i prokuratury m.in. z Gdańska, Warszawy, Chełma, Przemyśla wydały 6 listów gończych i 4 zarządzenia, które dotyczyły oszustw przy sprzedaży sprzętu komputerowego oraz przywłaszczeń. Sprawdzenie jego partnerki także potwierdziło, że 41-latka od miesiąca jest poszukiwana przez policjantów z Krasnegostawu jako podejrzana o oszustwa internetowe.

Kamil T. trafił już do aresztu, a Agnieszka K. po czynnościach wykonanych w wynajmowanym przez nich domu została przekazana policjantom prowadzącym sprawy oszustw.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz