Zmiana organizacji ruchu na ul. Wał Miedzeszyński

Na dziś  (18 września) ok. godz. 19.30 zaplanowano zmianę organizacji ruchu na ul. Wał Miedzeszyński. Wykonawca przebudowy tej ulicy wyłączył z ruchu fragment jezdni pomiędzy stacją paliw a ul. Sitowie. Ruch w obydwu kierunkach zostanie przełożony na częściowo gotową zachodnią jezdnię. Ulica Przewodowa zachowa połączenie z ul. Wał Miedzeszyński.
Ulica Wał Miedzeszyński zostanie przebudowana na odcinku od ul. Trakt Lubelski do węzła z Południową Obwodnicą Warszawy (rejon ul. Ogórkowej). Ulica na przebudowanym odcinku będzie miała dwie główne jezdnie, obustronne chodniki oraz jezdnie lokalne, po których odbywał się będzie także ruch rowerowy. Celem inwestycji jest zapewnienie połączenia sieci dróg miejskich z Południową Obwodnicą Warszawy.
 
Komunikacja: 
Uruchomiony zostanie przystanek autobusowy Przewodowa 01, zlokalizowany w zatoce przystankowej przy ul. Wał Miedzeszyński za skrzyżowaniem z ul. Przewodową w kierunku ul. Sitowie, obowiązujący jako „na żądanie” dla linii autobusowych 146 i 702 oraz nocnej N72.
 
źródło: infoulice.waw.plFacebook Comments

Dodaj komentarz