10. urodziny Egurrola Dance Kids w CH Blue City!

Już w weekend 23-24 listopada Egurrola Dance Studio zaprasza na najbardziej roztańczony weekend tej jesieni. W czasie 13. edycji Turnieju Tańca Kids Challenge oraz 5. Światowego Festiwalu Tańca Barbie celebrować będziemy 10. urodziny założonej przez Agustina Egurrolę szkoły tańca dla dzieci Egurrola Dance Kids.

Już po raz piąty Egurrola Dance Studio oraz znana na całym świecie marka Barbie® wspólnie zapraszają do zabawy pełnej roztańczonych wrażeń i niezapomnianych emocji.

W czasie Kids Challenge oraz Światowego Festiwalu Tańca Barbie® na scenie w Blue City zaprezentują się tancerze szkół Egurrola Dance Studio, którzy zaprezentują swoje umiejętności w najbardziej widowiskowych stylach tańca, m.in. hip – hopie, tańcu jazzowym
i tańcu nowoczesnym. Zawalczą o miejsce na podium, medale oraz dyplomy, a na najlepszych z nich czekać będą fantastyczne nagrody.

Nie zabraknie również tanecznych atrakcji dla publiczności. Instruktorzy oraz tancerze wystąpią we wspólnym tanecznym flash mobie, do udziału w którym zaproszą wszystkich zgromadzonych – także tych, którzy na co dzień nie tańczą w Egurrola Dance Studio. To świetna okazja, aby spróbować swoich sił w tańcu i dać się porwać fantastycznej zabawie.

W ten weekend celebrować będziemy także 10. rocznicę powstania szkoły Egurrola Dance Kids w Blue City. Świętowanie okrągłych urodzin nie mogłoby odbyć się bez tortu, którym poczęstowani zostaną goście wydarzenia.

– Zapraszam wszystkich do wspólnego przeżywania tanecznych emocji. 10. urodziny to wspaniała okazja do celebrowania, dlatego dla wszystkich, którzy będą z nami w ten weekend, wraz ze światową marką Barbie®przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji – mówi Agustin Egurrola założyciel szkoły i dodaje: – Przyjdźcie, bawcie się z nami, a przekonacie się, że taniec to nie tylko świetny sposób, aby przekazać swoje emocje, ale także, żeby świętować!

To będzie niesamowity weekend.

23-24 listopada 2019 r.

CH Blue City, poziom -1, Al. Jerozolimskie 179

Wstęp wolny!Facebook Comments

Dodaj komentarz