10. URODZINY OCH-TEATRU – spektakl w prezencie dla widzów

Rok 2020 będzie wyjątkowy. W styczniu Och-Teatr obchodzi okrągły jubileusz – swoje 10. urodziny!Z tej okazji 18 stycznia zostanie zagrany dla Widzów w prezencie spektakl  MARIA CALLAS. MASTER CLASS z Krystyną Jandą w roli tytułowej.

Sukces Teatru Polonia – otwartego w 2005 roku w budynku dawnego Kina Polonia – rozrastający się repertuar oraz rosnąca liczba widzów sprawiły, że w 2009 roku Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury wynajęła budynek Kina Ochota. W styczniu 2010 roku w utworzonym w nim Och-Teatrze odbyła się pierwsza premiera – „Wassa Żeleznowa” Gorkiego, z Krystyną Jandą i Jerzym Trelą w rolach małżeństwa Żeleznowych i muzyką Zbigniewa Preisnera. Przez kolejne lata na dwóch scenach Och-Teatru oraz w plenerze (scena przy ulicy Grójeckiej 65) odbyły się 54 premiery (a w sumie ponad 2000 spektakli), w których zagrało ponad 200 znakomitych aktorów. W trakcie dziesięciu lat istnienia Och-Teatr odwiedziło ponad pół miliona widzów.

Z okazji okrągłych 10. urodzin Och-Teatr serdecznie zaprasza wszystkich na wyjątkowy spektakl o miłości do sztuki i muzyki – MARIA CALLAS. MASTER CLASS, który zostanie zagrany 18 stycznia o godz. 19:00. Bezpłatne zaproszenia będzie można odebrać w kasach Och-Teatru w poniedziałek 13 stycznia od 10:00. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 bilety, na spektakl nie obowiązują rezerwacje.

Wydarzenie na FacebookuFacebook Comments

Dodaj komentarz