4. edycja Beauty City w Złotych Tarasach

W dniach 25-28 października Złote Tarasy zamienią się w prawdziwą stolicę piękna. To wszystko w ramach 4. edycji Beauty City – eventu organizowanego przez drogerię Super-Pharm.
Dla wielbicielek najnowszych trendów, które w pojawią się w tych dniach w Złotych Tarasach przygotowano wyjątkowe atrakcje. Kosmetyczne nowości i makijaże, profesjonalne dermokonsultacje, spotkania z ekspertami w dziedzinie pielęgnacji i stylizacji włosów oraz możliwość skorzystania z badania stanu skóry, badania trychologicznego oraz malowania paznokci, również hybrydowego!

Pod okiem profesjonalnych konsultantów będzie można poddać się całkowitej metamorfozie! Dodatkowo podczas Beauty City czekają na gości liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami ufundowanymi przez Super-Pharm i partnerów wydarzenia. Są to między innymi pobyty Spa w luksusowych hotelach (Hotel Mikołajki, Hotel Aquarion, Hotel Blue Mountain Resort), kuferki pełne kosmetyków, vouchery podarunkowe Wyjątkowy Prezent.

Na wydarzeniu Beauty City oprócz wielu ekspertów marek kosmetycznych spotkasz znane blogerki i influencerki, które podzielą się swoją wiedzą na temat piękna i urody. Najciekawsze panele dyskusyjne będą transmitowane na żywo na fanpage’u drogerii Super-Pharm.

Tylko w dn. 25-28 października będzie można skorzystać ze specjalnych ofert promocyjnych aż -50% rabatu na kosmetyki topowych marek, które są partnerami wydarzenia Beauty City. Produkty objęte promocją będą w drogerii Super-Pharm na parterze oraz wybrany asortyment również na terenie eventu Beauty City w strefie kas.

Dla klientów Złotych Tarasów w październiku przygotowana została również wyjątkowa oferta! Robiąc zakupy w galerii za minimum 80 zł będzie można otrzymać w prezencie krem Dermedic Hydrain 2., a Maskarę Pupa Ultraflex przy zakupach o wartości 120 zł.

Udział w wydarzeniach i warsztatach nie wymaga zapisów i jest całkowicie bezpłatny!
Facebook Comments

Dodaj komentarz