„Aquaman” niesamowita podwodna przygoda w Cinema City, IMAX® i 4DX®!

Film „Aquaman” zagości na ekranach Cinema City od 21 grudnia, ale najwięksi fani będą mieli okazję podziwiać dzieło reżysera Jamesa Wana jeszcze przed premierą. 19 i 20 grudnia, we wszystkich kinach Cinema City odbędą się pokazy przedpremierowe.
Najnowsze dzieło Warner Bros i DC dostępne będzie w salach IMAX®, w których krystalicznie czysty dźwięk otaczający widza ze wszystkich stron, amfiteatralny układ sali oraz wielki i lekko zakrzywiony ekran, na którym zobaczysz o 26% więcej filmu zagwarantują doświadczenia kinowe przekraczające granice wyobraźni. Niesamowitą historię będzie można obejrzeć również w formacie 4DX®, gdzie ruchome fotele, dysze wodne, wiatr i inne zaawansowane efekty środowiskowe, sprawią, że widz dosłownie stanie sięczęścią filmowej akcji. Bilety do nabycia w kasach kin oraz na stronie:www.cinema-city.pl/filmy/aquaman

„Aquaman” to przygodowy film akcji w podwodnym świecie Siedmiu Mórz, niewątpliwie jedna z najbardziej spektakularnych filmowych premier tego roku. W role głównego bohatera wciela się znany miedzy innymi fanom „Gry o Tron” hawajski aktor Jason Momoa. Film jest produkcją studia Warner Bros, w oparciu o długoletnią serię DC Comics. Przyrodni brat Aquamana król Orm, wypowiada wojnę mieszkańcom lądu i tylko prawowity władca Atlantydy – tytułowy Aquaman może go powstrzymać. Czy nasz bohater poradzi sobie z tym zadaniem? W filmie nie brak widowiskowych zapierających dech w piersiach efektów specjalnych, które na długo pozostaną w pamięci.

W filmie obok Jasona Momoa występują m.in. z Amber Heard (“Magic Mike XXL”) jako Mera, Willem Dafoe (“Spider-Man 2”) jako Vulko, Temuera Morrison (“Gwiezdne wojny: Epizod II – Atak klonów”) jako Tom Curry, Dolph Lundgren jako Nereus, Yahya Abdul-Mateen II jako Black Manta, Patrick Wilson jako Orm, a także zjawiskowa Nicole Kidman jako Atlanna. Zdjęcia do filmu powstały w przepięknych plenerach Australii, Nowej Zelandii, Sycylii czy Tunezji.

Pokazy przedpremierowe filmu „Aquaman” odbędą się we wszystkich 34 kinach w 19 miastach już 19 i 20 grudnia.

Widzowie będą mogli zobaczyć „Aquamana” między innymi w salach IMAX®, które zagwarantują doświadczenia kinowe przekraczające granice wyobraźni. Ogromny, zakrzywiony, srebrny ekran oraz amfiteatralny układ sali IMAX® zapewnią niesamowite i wciągające filmowe przeżycie. Tylko w IMAX® „Aquamana” będzie można zobaczyć w absolutnie najlepszej jakości, z cyfrowym systemem dźwiękowym dopasowanym indywidualnie do każdej sali.

Naprawdę mocne uderzenie akcji (i wody!) będzie można poczuć w sali 4DX®, w której fikcja niemal dosłownie zamienia się w rzeczywistość! Sale 4DX® wyposażone są w efekty środowiskowe – ruchome fotele, dysze wodne, mgłę, pioruny, efekty świetlne i zapachy, współgrające z akcją filmu. Seans Aquamana w 4DX® będzie z pewnościąniezapomnianym, podwodnym przeżyciem.

Premiera 19 grudnia we wszystkich 34 kinach Cinema City w 19 miastach w wersji 2D z napisami i z dubbingiem, i w wersji IMAX® w formacie 3D z napisami w kinach: Sadyba (Warszawa), Punkt 44 (Katowice), Galeria Plaza (Kraków), Poznań Plaza, Manufaktura (Łódź), Wroclavia (Wrocław) i w wersji 3D z dubbingiem w salach 4DX® w kinach: Arkadia (Warszawa), Manufaktura (Łódź), Bonarka (Kraków), Felicity (Lublin), Bydgoszcz i Wroclavia (Wrocław).
Facebook Comments

Dodaj komentarz