Dla seniorów bezpłatny wjazd na Taras Widokowy

Kampania “60+ Kultura” to inicjatywa Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, skierowana do seniorów powyżej sześćdziesiątego roku życia.

Akcja ma zachęcić seniorów do aktywnego uczestniczenia w życiu kulturalnym, dzięki wykorzystaniu oferty dostępnej w ich miejscu zamieszkania.

Pałac Kultury i Nauki włączył się w tegoroczną edycję akcji, która odbędzie się w weekend od 29 do 30 września br.

W ramach kampanii “60+ Kultura”, oferuje bezpłatny wjazd na Taras Widokowy oraz bezpłatne skorzystanie z aplikacji “Horyzont Historii”, umożliwiającej wirtualną, trójwymiarową podróż po 1000-letniej historii Warszawy.

Wszyscy seniorzy powyżej sześćdziesiątego roku życia, mogą do skorzystać w dniach 29-30 września z bezpłatnego wjazdu na Taras Widokowy w godz. 10.00-20.00 oraz aplikacji Horyzont Historii w godz. 10.00-20.00.

Skorzystanie z bezpłatnej oferty możliwe będzie za okazaniem dokumentu ze zdjęciem, potwierdzającego wiek uczestnika kampanii.

Dodatkowo, kawiarnia So!Coffee usytuowana na XXX piętrze PKiN, oferuje w tych dniach 20% zniżki dla seniorów i rencistów, na napoje (poza napojami butelkowanymi) oraz cappuccino i americano (300 ml) w atrakcyjnej cenie- 6,90 zł!

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt z Informacją PKiN pod nr. tel.: (22) 656-76-00 bądź drogą mailową: informacja@pkin.pl

źródło: pkin.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz