„Bohemian Rhapsody” po raz pierwszy w Polsce!

Już 25 października, ponad tydzień przed oficjalną premierą, we wszystkich kinach IMAX® oraz w strefie VIP Wroclavia w sieci Cinema City odbędzie się pierwszy w Polsce, uroczysty pokaz filmu „Bohemian Rhapsody” o legendarnym zespole rockowym Queen. Galę uświetni muzyka na żywo inspirowana twórczością słynnej  grupy. Uroczysta Gala w kinie IMAX®na warszawskiej Sadybie transmitowana będzie na żywo do wszystkich kinIMAX®oraz strefy VIP we Wrocławiu. Pula wejściówek jest ograniczona,
Bohemian Rhapsody” w reżyserii Bryana Singera to długo wyczekiwany film biograficzny o kultowym brytyjskim zespole Queen.Porywająca opowieść przybliża historię sukcesu grupy, fenomen jej niepowtarzalnej muzyki oraz jej charyzmatycznego frontmana – Freddiego Mercury’ego, który już za życia zdobył miano legendy światowego rocka. W rolach głównych występują: Rami Malek jako Freddie Mercury, Lucy Boynton (Mary Austin), Gwilym Lee (Brian May), Ben Hardy (Roger Taylor) i Joseph Mazzello (John Deacon).

Przedpremierowy uroczysty pokaz filmu „Bohemian Rhapsody” rozpocznie się w czwartek 25 października o godzinie 19:00 we wszystkich 6 kinach IMAX®w Polsce (Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź) oraz w strefie VIP Wroclavia. Uroczysta Gala będzie transmitowana na żywoz warszawskiego kina Cinema City Sadyba Best Mall do wszystkich kinIMAX®orazstrefy VIPwe Wrocławiu. Przed emisją filmu widzowie wysłuchają muzyki na żywo inspirowanej twórczością legendarnego zespołu Queen. Ekskluzywna pula biletów na wydarzenie jest już w sprzedaży.

Więcej informacji i bilety na: https://www.cinema-city.pl/pokaz-bohemian-rhapsody
Facebook Comments

Dodaj komentarz