„Czarny maMY weekend” w Wola Parku!

Zbliża się najbardziej zakupowy dzień roku – Black Friday. W Wola Parku będziemy cieszyć się nim dłużej. „Czarny maMY Weekend” to dwa dni pełne atrakcji – wyprzedażowy piątek i winylowa sobota. W tych dniach klienci Wola Parku będą mogli upolować wymarzone ubrania i dodatki w okazyjnych cenach, a także zakochać się w czarnej płycie i rozważyć karierę Dj-a.

Black Friday to najlepszy dzień roku na odwiedziny w centrum handlowym – idealny moment na spełnienie długo odkładanych zakupowych marzeń, zdobycie najlepszych produktów w najniższych cenach, małe szaleństwa bez obawy o opróżnienie portfela.

29 listopada klienci Wola Parku będą mogli cieszyć się promocjami m.in. topowych marek ubraniowych (ZARA, Bershka, Diverse, H&M, Medicine, Stradivarius), obuwniczych (Ryłko, Wojas, Ecco) i kosmetycznych (Sephora, Douglas, Inglot), największymi przecenami firm jubilerskich (Apart, YES, Pandora, W. Kruk) oraz atrakcyjnymi ofertami sklepów RTV-AGD (RTV Euro AGD, Media Expert, Komputronik). Zniżki będą sięgać aż 70%!

Atrakcje w Wola Parku nie kończą się na Black Friday. Drugi dzień „Czarnego Weekendu”, sobota, upłynie pod znakiem czarnej płyty. W ramach eventu „Winyl i muzyka” w głównym holu na parterze centrum zagoszczą targi muzyczne, na których swoje oferty zaprezentują wystawcy z całej Polski: sklepy płytowe, wytwórnie muzyczne, a nawet prywatni kolekcjonerzy. Odwiedzający będą mogli dokonać zakupów, a także właściwie zaopiekować się już posiadanymi płytami – umyć je przy pomocy specjalnych myjek i zaopatrzyć się w akcesoria do pielęgnacji.

Sobotni event to również okazja na bliższe zapoznanie się z kulturą winylową. Na gości Wola Parku czekać będzie wystawa wyjątkowych okładek płyt, jak i również pokaz turntablismu – technik używania gramofonu jako instrumentu muzycznego. Wyjątkowe tricki, takie jak tworzenie scratchy czy beat juggling zaprezentuje obecnym profesjonalny DJ. Swoich sił w tej dziedzinie będzie można spróbować podczas dedykowanych warsztatów. Ci, którzy bardziej nastawieni są na sztukę wizualną, wykażą się podczas zajęć malowania płyt winylowych, projektowania okładek czy tworzenia biżuterii z elementów instrumentów i sprzętu muzycznego.

Udział w sobotnich warsztatach jest darmowy i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Wydarzenia odbywają się w holu głównym na parterze centrum.

Harmonogram wydarzeń w Wola Parku

Pokaz technik Dj-skich – turntablism, scratche, beat juggling

30 listopada – w blokach godzinowych: 12:00, 15:00, 17:00

Warsztaty projektowania okładek płyt winylowych

Sobota, 30 listopada – w blokach godzinowych: 11:00, 12.30, 14:00, 15:30, 17:00

Warsztaty malowania płyt winylowych

Sobota, 30 listopada – w blokach godzinowych: 11:00, 12.30, 14:00, 15:30, 17:00

Warsztaty tworzenie biżuterii z elementów muzycznych

Sobota, 30 listopada – w blokach godzinowych: 11:00, 12.30, 14:00, 15:30, 17:00

Aktywności w ciągu dnia – 11:00 – 18:00

Targi muzyczne

Wystawa okładek płyt winylowych

DJ-sety i pokaz tricków w strefie chill outFacebook Comments

Dodaj komentarz