Do 2 lat pozbawienia wolności za groźby sąsiadce

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z wolskiej komendy zatrzymali 36-letniego Rafała W. podejrzanego o groźby karalne. Z ustaleń wynika, że mężczyzna już nie pierwszy raz groził pozbawieniem życia sąsiadce. Podejrzany usłyszał zarzut gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Woli interweniowali w lokalu w dzielnicy w związku z awanturą sąsiedzką, do której doszło pomiędzy mężczyzną i kobietą. Na miejscu okazało się, że agresywny mężczyzna groził pozbawieniem życia pokrzywdzonej. Jak się okazało, nie była to pierwsza taka sytuacja. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali 36-latka. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi.

Dalej sprawą zajęli się policjanci z  wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutu mężczyźnie gróźb karalnych. Za to przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz