Dwóch 15-latków napadło na mężczyznę

Policjanci z Woli potrzebowali kilku minut, aby zatrzymać dwóch nieletnich, którzy napadli na mężczyznę. Z informacji wynika, że 15-latkowie zażądali pieniędzy na alkohol, po czym bili go i kopali po całym ciele. Policjanci z wydziału do spraw nieletnich i patologii z komendy na Woli, po zebraniu materiału dowodowego, określili dwóm 15-latkom czyn karalny dotyczący usiłowania rozboju. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

Policjanci z Woli zostali zaalarmowani o tym, że na terenie dzielnicy doszło do usiłowania rozboju. Okazało się, że pokrzywdzony został napadnięty przez dwóch młodych mężczyzn, którzy bili go i kopali po całym ciele oraz żądali od niego pieniędzy na alkohol. Funkcjonariusze natychmiast interweniowali. Po kilku minutach dwóch 15-latków zostało zatrzymanych. Okazało się, że jeden z nich jest poszukiwany przez inną jednostkę z powodu niepowrotu do placówki wychowawczej.

Nieletni trafili do policyjnej izby dziecka. Policjanci z wydziału do spraw nieletnich i patologii po zebraniu materiału dowodowego, określili 15-latkom czyn karalny dotyczący usiłowania rozboju. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.

źródło: policja.pl
Facebook Comments

Dodaj komentarz