Ferie na lodzie czy na fali?

Profesjonalne lodowisko, wyścigi snowtubingów, zajęcia z instruktorem na łyżwach i desce snowboardowej oraz jedyna w Polsce fala surfskate – to wszystko czeka na najmłodszych w Wola Parku, podczas zbliżających się ferii zimowych. Strefa Wola Fun Park jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy, które umożliwia aktywne spędzanie czasu wolnego.

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne. Wola Park zaprasza do wspólnej zabawy w ramach strefy Wola Fun Park, która jest doskonałą okazją, aby doskonalić swoje umiejętności sportowe. Podczas ferii zaplanowano szereg dodatkowych atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych uczniów.

Zimowy odpoczynek rozpoczniemy w Wola Fun Parku wyjątkowym wydarzeniem: otwarciem FALI – jedynej w Polsce kompozytowej konstrukcji do jazdy na deskorolkach typu surfskate. Tzw. „Sucha fala” powstała na poziomie +1, naprzeciwko Auchan i będzie miejscem spotkań miłośników wszelkich sportów deskowych. W sobotę 26 stycznia podczas oficjalnego otwarcia zaplanowano darmowe szkolenia, pokazy surfskate, testy sprzętu oraz zawody z nagrodami. Tego dnia wstęp na FALĘ i wynajem sprzętu będzie bezpłatny. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa aż do 22.00.
-Chcemy inspirować naszych gości do aktywnego spędzania wolnego czasu w mieście, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do wzbogacania naszej oferty w tym zakresie. Wola Fun Park to całoroczny projekt, który umożliwia doskonałą zabawę dla całej rodziny. Widzimy duże zainteresowanie okolicznych mieszkańców, dlatego tym bardziej cieszymy się, że możemy rozszerzyć strefę o dodatkową atrakcję, jaką jest FALA – mówi Kamila Popławska – Bernatowicz, Marketing Manager Wola Parku.

Miłośnicy zimowych aktywności do końca lutego mogą natomiast korzystać z profesjonalnego lodowiska, Mini Snow Parku z torem przeszkód do jazdy na desce i snowtubingu, czyli śnieżnej górki do zjeżdżania na specjalnych oponach. Podczas ferii zimowych zaplanowano dodatkowe atrakcje, takie jak: zajęcia z instruktorem na łyżwach i desce snowboardowej oraz wyścigi snowtubingów dla najmłodszych. Zajęcia będą odbywać się przez całe ferie, w godzinach 14.00-16.00, a szczegółowy program będzie na bieżąco aktualizowany na facebooku: https://www.facebook.com/WolaFunPark/

Popołudniami instruktorzy Akademii Tańca I. Sulewskiego, zlokalizowanej na I piętrze centrum handlowego, zapraszają dzieci na spotkanie z tańcem i muzyką. W ramach „Tanecznych ferii w Akademii Tańca” najmłodsi mogą zdobywać nowe umiejętności w tańcu nowoczesnym i hip-hopie.
Facebook Comments

Dodaj komentarz